Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

S 417 HDH

S417HDH 18

Wysokość całkowita 3,860
Wysokość kokpitu 1,060
Szerokość 2,550
Wysokość wnętrza 2,100
Rozstaw osi 1,350

Promień skrętu 23,310


Opis producenta:

Długi, dłuższy, najdłuższy

S 417 HDH to naprawdę niesamowity autokar. Jest najdłuższy w klasie TopClass, posiada największy przedział bagażowy i zapewnia dużą ilość miejsc siedzących o nadzwyczajnym komforcie. Poza swoją długością wynoszącą 14 m, jego promień skrętu to zaledwie 23,30 m. Dzięki niskim kosztom utrzymania i wysokiej niezawodności, stanowi doskonałe rozwiązanie na długie podróże. Nic więc dziwnego, że S 417 HD jest najlepiej sprzedającym się pojazdem z gamy TopClass.

Specyfikacja:

TopClassSpec

zobacz też: S 411 HDS 415 HDS 415 HDHS 416 HDHS 417 HDHS 431 DT