Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

S 415 HD

S415HD 20

Wysokość całkowita 3,550
Wysokość kokpitu 1,060
Szerokość 2,550
Wysokość wnętrza 2,100

Promień skrętu 21,140

Opis producenta:

Klasa 12m

Przy standardowej długości 12 m, S 415 HD oferuje najwyższą technologię w standardzie. Nawet kokpit ustala nowy punkt odniesienia. Zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa przy maksymalnym komforcie i możliwości dostosowania kształtu siedziska do potrzeb kierowcy. Od wycieczek po luksusowe podróże: dzięki S 415 HD, każda flota będzie doskonale wyposażona i gotowa na przyszłość.


Specyfikacja:

TopClassSpec

zobacz też: S 411 HDS 415 HDS 415 HDHS 416 HDHS 417 HDHS 431 DT