Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

S 417 UL

 S417UL 19

 

 

Wysokość całkowita 3,175
Wysokość kokpitu 860
Szerokość 2,550
Wysokość wnętrza 2,170
Rozstaw osi 1,600

Promień skrętu 21,685

 

 

Opis producenta:

Duża pojemność

Dzięki dużej łądowności jaką zapewniają trzy osie, model MultiClass S 417 UL może z łatwością pomieścić całe wyposażenie jakiego Państwo potrzebujecie. Jego układ jezdny, dobrze znany z autokarów turystycznych Setra, przekłada się na doskonały komfort jazdy i imponująco ciche prowadzenie. Układy bezpieczeństwa dostępne w standardzie, takie jak ASR i ABS, gwarantują bezpieczny start i hamowanie. Duża przestrzeń bagażowa i 61 miejsc sprawiają, że model MultiClass S 417 UL jest również popularnym autokarem turystycznym.

 

Specyfikacja MultiClass EuroV: Specyfikacja MultiClass EuroVI:
MultiClassaV MultiClassaVI

zobacz też: S 415 NF 2-drzwiowyS 415 NF 3-drzwiowyS 416 NFS 412 UL

S 415 ULS 416 ULS 417 ULS 419 ULS 415 HS 416 H