Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

S 415 UL

 S415UL 19

 

 

Wysokość całkowita 3,175
Wysokość kokpitu 860
Szerokość 2,550
Wysokość wnętrza 2,170

Promień skrętu 21,070

 

 

Opis producenta:

Klasa 12m

W tygodniu, MultiClass S 415 UL ciężko pracuje w ramach usług regionalnych, a w weekendy można go spotkać na wycieczkach. Jego wytrzymała technologia wymaga minimalnej ilości czasu na dokonanie przeglądu, co zwiększa jego niezawodność i trwałość z każdym kilometrem. Tak jak w przypadku wszystkich pojazdów Setra MultiClass, w modelu S 415 UL wybrać można dwa rodzaje przodu: dynamicznie nachylony lub prosty funkcjonalny przeznaczony do usług harmonogramowych.

 

Specyfikacja MultiClass EuroV: Specyfikacja MultiClass EuroVI:
MultiClassaV MultiClassaVI

zobacz też: S 415 NF 2-drzwiowyS 415 NF 3-drzwiowyS 416 NFS 412 UL

S 415 ULS 416 ULS 417 ULS 419 ULS 415 HS 416 H