Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

S 419 GT-HD

 S419GT-HD 19

 

Wysokość całkowita 3,620
Wysokość kokpitu 860
Szerokość 2,550
Wysokość wnętrza 2,010
Rozstaw osi 1,600


Promień skrętu 23,490

 

 

Opis producenta:

Imponujący

Przestrzenny autokar S 419 GT-HD wyposażony w silnik V8 jest najdłuższy w klasie ComfortClass. Więcej pasażerów mieści się już tylko w pojazdach dwupokładowych. Duża ilość pasażerów jaką można przewieźć sprawia, żę cena zakupu, koszta eksploatacji i konserwacji są bardzo korzystne - już od pierwszego kilometra. Dzięki wysokiemu poziomowi komfortu, model S 419 GT-HD to najlepszy wybór podczas przewozu dużej ilości pasażerów

Specyfikacja:

ComfortClass400

zobacz też: S 415 GTS 416 GTS 415 GT-HDS 416 GT-HD/2S 416 GT-HDS 417 GT-HDS 419 GT-HD