Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

S 416 GT

S416GT 19

 

Wysokość całkowita 3,350
Wysokość kokpitu 860
Szerokość 2,550
Wysokość wnętrza 2,010

Promień skrętu 23,210

 

 

Opis producenta:

Optymalna ilość siedzeń

Dzięki czterem dodatkowym siedzeniom w modelu S 416 GT, Setra wdrożyła koncepcję optymalizacji. W tym niezwykłym autokarze wygodnie podróżować może do 57 pasażerów. Odpowiednia cena zakupu oraz niski koszt na jedno siedzenie sprawiają, że jest to bardzo ekonomiczny autokar. Niskie wejście sprawia, że model S 416 GT doskonale nadaje się do podróży dla seniorów oraz na szkolne wycieczki.

Specyfikacja:

ComfortClass400

zobacz też: S 415 GTS 416 GTS 415 GT-HDS 416 GT-HD/2S 416 GT-HDS 417 GT-HDS 419 GT-HD