Z okazji otwarcia naszego serwisu ogumienia Euromaster Bus-Service, w pierwszych tygodniach otwarcia (do 15.04.2016) wszyscy klienci otrzymają rabat w wysokości 10% na wszystkie usługi wykonywane w serwisie.
Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

ComfortClass 400

Oczywista przewaga, która się opłaca

Komfort, bezpieczeństwo i oszczędność: to na tych właśnie filarach zasadza się niesamowity sukces pojazdów z serii ComfortClass 400. Od czasu ich powstania, przez cały czas optymalizujemy i dostrajamy je pod kątem technologii i designu. 

 

400a

zobacz   również: ComfortClass 500TopClassMultiClass  ....

     modele w klasie:

S 415 GT
S 416 GT
S 415 GT-HD
S 416 GT-HD/2
S 416 GT-HD
S 417 GT-HD
S 419 GT-HD