Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Mercedes-Benz i SETRA: autobusy – sprzedaż

Dominik Mokrzycki

ul. Działkowa 6, 45-144 Opole 

tel. 00 48 77 5494825

fax 00 48 77 5459825

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dominik Mokrzycki

Firma Bus-Service to współcześnie również sprzedaż pojazdów Mercedes-Benz i SETRA. Autobusy tych marek wyróżnia niezawodność, wysoki poziom komfortu i wyposażenie w najnowsze rozwiązania technologiczne. Nie bez powodu są to liderzy rynku w zakresie produkcji autokarów do różnych celów. Różnorodne segmenty pojazdów umożliwiają dobór modelu zgodnego z każdymi wymaganiami i przeznaczeniem. Jako firma prowadząca sprzedaż autobusów SETRA i Mercedes-Benz dysponujemy wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi na rzetelne doradztwo w sprawie wyboru rozwiązań zgodnych z Państwa potrzebami.


Komfortowe autokary na sprzedaż – szeroki wybór i profesjonalna obsługa


W naszej ofercie znajdą Państwo różnorodne autobusy na sprzedaż – od modeli idealnych do wykorzystania w zakresie transportu zbiorowego i krótkodystansowego (międzymiastowego) przewozu osób, aż po komfortowe autokary klasy premium, idealnie nadające się do podróży długodystansowych. Wyposażenie w nowoczesne komponenty i podnoszące komfort rozwiązania w połączeniu z przystępnymi cenami sprawia, że autobusy SETRA oraz Mercedes-Benz cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie.


Ponadto oferujemy możliwość personalizacji wielu rozwiązań – począwszy od komponentów technicznych, przez wybór układu siedzeń, aż po wybór dodatkowego wyposażenia wpływającego na wygodę kierowcy i pasażerów. Jednocześnie prowadzony przez nas serwis autobusów sprawia, że możemy zaoferować Państwu kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionych pojazdów. Prowadzimy też sprzedaż części zamiennych do autobusów wielu marek. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Prowadzimy sprzedaż autobusów Setra w trzech różnych segmentach:

(kliknij na obrazek)

 
autokar Setra TopClass
 
autokar Setra ComfortClass
 autokar Setra MultiClass
 TopClass ComfortClass MultiClass

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819