Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

Sprzedaż autobusów SETRA

Dominik Mokrzycki

ul. Działkowa 6, 45-144 Opole 

tel. 00 48 77 5494825

fax 00 48 77 5459825

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DM
Firma Bus-Service prowadzi sprzedaż autobusów Setra w Opolu. Niemiecki producent oferuje szeroką gamę autokarów i autobusów, począwszy od nieskomplikowanych modeli dedykowanych transportowi zbiorowemu i realizacji międzymiastowych połączeń liniowych, przez średniej wielkości autokary wycieczkowe, aż po duże, doskonale wyposażone autokary klasy premium.

Autobusy Setra są zawsze o jeden krok przed innymi, a składa się na to: najnowocześniejsza technologia w połączeniu z bezkonkurencyjnym standardem komfortu, wyposażenia, designu i indywidualizacji. Dbamy o Twoje wsparcie, ekonomikę oraz ochronę środowiska.

Autokary Setra mogą być modyfikowane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami, dostosowane do specyficznych potrzeb i preferencji. Potrzebujesz bardziej wydajnego układu klimatyzacji, sprzętu kuchennego bądź nietypowego miejsca siedzącego? Interesują Cię dodatki praktyczne, takie jak zestawy słuchawkowe, toaleta czy specjalny układ drzwi (np. dla osób niepełnosprawnych)? Wszystkie z powyższych wymagań możemy dla Ciebie zrealizować. SETRA stworzona z myślą o użytkowaniu autokarów ma przystępną cenę i powstała aby zapewnić efektywność inwestycji i sukces w interesach.

Prowadzimy sprzedaż autobusów Setra w trzech różnych segmentach:

(kliknij na obrazek)

 

 

 
 TopClass  ComfortClass  MultiClass

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

adres:       ul. Działkowa 6

                45-144 Opole

tel.:          +48 77 4439900, +48 77 4439922, +48 77 4272222; 

fax:          +48 77 4439933