Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

 em1

 

 

Serwis opon i mechaniki lekkiej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do nowo otwartego serwisu ogumienia oraz lekkiej mechaniki ”Bus-Service EUROMASTER”, który znajduje się w Opolu przy ulicy Marii Rodziewiczówny 1 (baza PKS Opole)

Z naszych usług mogą również skorzystać właściciele samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzimy serwis opon i mechaniki lekkiej „Bus Service Euromaster” - w naszej ofercie znajdziecie państwo pełen zakres usług począwszy od sprzedaży felg i opon, poprzez ich wymianę - zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych, sezonową przechowalnię kół, serwis klimatyzacji, lekką mechanikę (zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy) czy wymianę i naprawę szyb.

                                                                                 


 

Każdy klient, który przyjdzie do nas z kuponem rabatowym otrzyma 10% RABATU na wszystkie usługi w serwisie.

Dla klientów, którzy posiadają kartę stałego klienta GRUPY SINDBAD rabat wynosi 15%.

 


 

W naszym serwisie zadbamy o:

1a
Opony

 

 
2
 Hamulce 

 

3

Oleje

Proponujemy Państwu fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów w zakresie rozmiaru, indeksu prędkości i nośności opon oraz sposobu użytkowania pojazdu. Szeroka oferta umożliwia dobór modelu opon odpowiedniego do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów – oferujemy opony premium, ze średniej półki cenowej i warianty budżetowe. Zapewniamy profesjonalny montaż opon i kół, a także ich składowanie w optymalnych warunkach – hotel dla opon!

 

 

Hamulce są jednym z najważniejszych układów we wszystkich pojazdach mechanicznych. Od ich stanu zależy zdrowie kierowcy, pasażerów i innych użytkowników dróg. We wszystkich pojazdach układy hamulcowe muszą zachowywać stuprocentową sprawność bez względu na panujące warunki. Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do sprawdzenia grubości tarcz i klocków hamulcowych – dokładnie sprawdzamy stan całego układu, uwzględniając przy tym hamulec postojowy, stan płynu hamulcowego i kondycję przewodów hamulcowych.

 

  

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W warsztatach „Bus-Service Euromaster” trzymamy się zasady, która mówi, by wymianie oleju zawsze towarzyszyła wymiana filtra. Kombinacja „nowy olej – stary filtr” jest bardzo niebezpieczna do silnika i może się zakończyć kosztownymi w naprawie usterkami. W naszej ofercie znajdą Państwo oleje mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne wiodących producentów. Nasi pracownicy z pewnością zaproponują Państwu wysokiej jakości, a jednocześnie korzystny cenowo olej.

4

Klimatyzacja

 

5

Zawieszenie

 

6

Felgi

Sprawny układ klimatyzacji zapewnia kierowcy i pasażerom odpowiedni komfort podróży oraz czyste powietrze, szczególnie istotne przy przewożeniu dzieci. Na serwis klimatyzacji składa się: diagnostyka układu, uzupełnianie czynnika chłodzącego, czyszczenie układu klimatyzacji i wymiana filtrów kabinowych. Dobrze serwisowana klimatyzacja filtruje zanieczyszczenia znajdujące się wewnątrz pojazdu i zmniejsza wilgotność powietrza, podnosząc tym samym komfort jazdy. Zgodnie z badaniami niemieckiego automobilklubu ADAC, optymalna temperatura w pojeździe powinna wynosić od 20 do 22°C.

  

Poluzowane sworznie, tłukące łączniki stabilizatora lub spękane tuleje wahaczy? To nie może mieć miejsca! Niesprawne zawieszenie zagraża bezpieczeństwu wszystkich osób znajdujących się w pojeździe, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Samochód z uszkodzonym zawieszeniem zachowuje się na drodze nieprzewidywalnie i „nie słucha” się kierowcy tak, jak powinien. Stwarza to ogromne zagrożenie w sytuacjach awaryjnych, gdy na przykład trzeba ominąć przeszkodę. Poza tym, jeden niesprawny element zawieszenia stopniowo degraduje stan kolejnego podzespołu – od wybitego amortyzatora, aż po krzywo „ścięte” opony. W serwisach Euromaster wymienimy zużyte części i dopilnujemy, by zawieszenie każdego pojazdu było w pełni sprawne.


 

 

W ofercie Bus-Service Euromaster znajdą Państwo szeroki wybór felg do samochodów osobowych, dostawczych pojazdów ciężarowych i naczep. Doradzamy, który wariant najlepiej sprawdzi się w danym pojeździe, jak dbać o felgi i na co zwracać uwagę podczas codziennej eksploatacji. Felgi nie mają łatwego życia… Polskie drogi bywają wyboiste i dziurawe, przez co łatwo o uszkodzenie felgi. W naszym serwisie zajmujemy się prostowaniem skrzywionych felg aluminiowych i stalowych. Możliwość naprawy oceniamy wyłącznie w momencie dostarczenia do nas felgi, ponieważ niektóre uszkodzenia są niemożliwe do naprawy lub po prostu niebezpieczne.

7

Akumulatory

 

8

Akcesoria

 

 9
Szyby

Rodzaj akumulatora, jego pojemność i prąd rozruchowy powinny być precyzyjnie dobrane do danego pojazdu. Zbyt mały akumulator nie sprosta zaspokojeniu potrzeb wszystkich urządzeń elektrycznych w pojeździe, a zbyt duży model będzie notorycznie niedoładowany. W serwisie Bus-Service Euromaster możesz liczyć na fachową obsługę w zakresie doboru odpowiedniego akumulatora. Oferujemy akumulatory kwasowo-ołowiowe, akumulatory żelowe, oraz akumulatory AGM. Proponujemy też kontrolę sprawności akumulatora i jeśli zajdzie taka potrzeba doładowanie go.

 

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają podróż i podnoszą jej komfort. W serwisach Bus-Service Euromaster znajdziesz zarówno dodatkowe gadżety, jak i podstawowe płyny eksploatacyjne, żarówki czy wycieraczki. Mamy również kosmetyki samochodowe oraz skrobaczki do szyb. Kierowco! Pamiętaj, że wybierając się poza granice Polski powinieneś sprawdzić, jakie są wymogi bezpieczeństwa w poszczególnych krajach odnośnie wyposażenia apteczki czy umiejscowienia gaśnicy. W naszym serwisie bez problemów dostaniesz odpowiednią apteczkę.

 

Jazda z uszkodzoną szybą jest w Polsce zabroniona. Aby uniknąć mandatu, odebrania dowodu rejestracyjnego i powiększającego się uszkodzenia, możesz odwiedzić nasz serwis. Drobne pęknięcia i rysy na szybach, w tym na szybie czołowej, bez problemów można usnąć. Poprawnie naprawiona szyba zachowuje wytrzymałość bliską oryginalnej. Naprawie podlegają ubytki o średnicy nie większej niż 20mm, oddalone od krawędzi lub uszczelek. Naprawa szyby jest zdecydowanie niższym wydatkiem niż jej wymiana. Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, szybę możemy wymienić na nową.