Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

Powypadkowa naprawa autobusów

 Bus-Service to miejsce, w którym kompleksowo zajmujemy się wszystkimi autobusami i autokarami zarówno pod kątem napraw mechanicznych, jak i blacharskich. Prowadzimy powypadkowe naprawy autobusów wszystkich marek. Dysponujemy doskonale wyposażonymi stanowiskami serwisowymi i dużą lakiernią, w której nakładamy nową powłokę lakierniczą na wszystkie wymienione bądź naprawione elementy poszycia. Dlaczego warto skorzystać z usług naszego serwisu?

Naprawy mechaniczne

Zdarza się, że nawet pozornie niegroźna stłuczka może spowodować poważne uszkodzenia mechaniczne autobusu, szczególnie w przypadku uderzenia czołowego bądź najazdu na jego tył. We współczesnych autobusach europejskich, jednostka napędowa zwykle umieszczona jest z tyłu pojazdu, a jej ochronę stanowi niewielkiej grubości pokrywa i zderzak. Mocne uderzenie w pokrywę silnika zwykle wiąże się z uszkodzeniami silnika oraz jego osprzętu. Naprawy mechaniczne należy poprzedzić dogłębną diagnostyką i określeniem rozległości uszkodzeń. Powypadkowa napraw autobusów w Opolskim serwisie Bus-Service obejmuje naprawę bądź wymianę wszystkich uszkodzonych elementów mechanicznych. Dysponujemy doskonale wyposażonym zapleczem części zamiennych, a brakujące podzespoły sprowadzamy maksymalnie w ciągu doby. W osobnej zakładce szczegółowo opisaliśmy prowadzone w naszym serwisie naprawy blacharskie autobusów.

Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi PZU i Warta, co oznacza dla Państwa możliwość przeprowadzenia bezgotówkowej naprawy. Zapraszamy do kontaktu, jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą powypadkowej naprawy autobusu lub zmiany koloru nadwozia!