Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

serw

Serwis autobusów SETRA i Mercedes-Benz – OMNIplus

OMNIplus to profesjonalna, największa w Europie sieć serwisowa autobusów SETRA i Mercedes-Benz. Nasz warsztat, jako partner OMNIplus, świadczy ustandaryzowane usługi z zakresu naprawy, diagnostyki i dostarczenia części do autokarów Mercedes-Benz oraz Setra. W naszym magazynie znajduje się stale ponad 3000 części zamiennych do autobusów! Brakujące części zamienne dostarczamy do serwisu maksymalnie w 24h. Przewoźnicy korzystający z abonamentu serwisowego mogą liczyć na całodobową pomoc serwisową. Oferujemy Państwu następujące opcje umowy serwisowej OMNIplus:
 
• Pakiet obsługowo-przeglądowy obejmujący swoim zakresem tylko przeglądy okresowe autobusów z użyciem wszystkich niezbędnych materiałów eksploatacyjnych oraz części zamiennych.
Standardowa umowa serwisowa zawierająca przeglądy okresowe oraz naprawy autobusów.
• Rozszerzona umowa serwisowa, dostosowana do indywidualnych potrzeb Klienta wzbogacająca zakres świadczonych usług serwisowych o dodatkowe składniki (np. możliwość bezgotówkowego rozliczania usług serwisowych wykonywanych na terenie całej Europy).
• Umowa serwisowa ze zmienną stawką raty miesięcznej.

Kontakt z serwisem

Nie udało Ci się skontaktować z serwisem? Napisz e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , który jak najszybciej odpowie na Twoje pytania. 

 

Możesz również zadzwonić pod jeden z numerów telefonu:

(077) 4272226 lub (077) 4439926

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

adres:       ul. Działkowa 6

                45-144 Opole

tel.:          +48 77 4439900, +48 77 4439922, +48 77 4272222; 

fax:          +48 77 4439933