Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

service

Serwis autokarów w Opolu

Serwis autokarów „Bus-Service” w Opolu tworzą doświadczeni specjaliści, którzy bez najmniejszych problemów znajdą rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z obsługą i naprawą autokarów. Jesteśmy Autoryzowaną Stacją Obsługi autobusów Mercedes-Benz i SETRA – wykonujemy naprawy w ramach gwarancji, jak również pogwarancyjne. Pracownicy Bus-Service to najlepsi profesjonaliści w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce, nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów. W naszym serwisie autokarów mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę, szybką naprawę wszelkich usterek i fachowe doradztwo. Co możemy zagwarantować?

               GWARANTOWANA NIEZAWODNOŚĆ

01Autoryzowana Stacja Obsługi autobusów MERCEDES-BENZ, SETRA. Wykonujemy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną: naprawy bieżące, naprawy główne, diagnostykę i naprawę układów elektroniki pojazdów - ABS, ASR, AVS, ATR, EDC, EFR, ESP.

02Okresowa wymiana oleju i innych płynów eksploatacyjnych jest tylko pozornie czynnością niewymagającą profesjonalnych kwalifikacji i oprzyrządowania. Do wymiany oleju stosujemy nowoczesną, ekologiczną linię technologiczną, czerpiącą olej bezpośrednio z beczek, zakończoną minidystrybutorami z licznikami wskazującymi w czasie rzeczywistym ilość wlanego oleju

03Do naprawy i regulacji układów sterowania w autobusach z trzecią osią kierowaną wykorzystujemy specjalne oprzyrządowanie systemu RAS, obsługiwane przez personel wyszkolony przez przedstawicieli producenta.

               SZYBKOŚĆ REALIZACJI ZLECEŃ JEST NASZYM PRIORYTETEM

04Nasi pracownicy posługują się wysokiej klasy, nowoczesnym sprzętem diagnostycznym oraz fabrycznymi instrukcjami warsztatowymi: Servicenet i WIS. Dzięki doświadczeniu i regularnym szkoleniom naszych pracowników w zakładach produkcyjnych i ośrodkach szkolenia w EvoBus, dysponujemy profesjonalną kadrą mechaników i elektryków. Oferujemy sprzedaż części zamiennych do autokarów marki MERCEDES-BENZ, SETRA. Szeroki asortyment części zamiennych zgromadzonych w naszym magazynie umożliwia sprawną i kompleksową obsługę klienta. Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty Bus-Service – profesjonalnego serwisu autokarów!

Kontakt z serwisem

Nie udało Ci się skontaktować z serwisem? Napisz e-mail do Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , który jak najszybciej odpowie na Twoje pytania. 

 

Możesz również zadzwonić pod jeden z numerów telefonu:

(077) 4272226 lub (077) 4439926