Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

Bezgotówkowa naprawa autobusów

Dzięki podpisanym przez naszą firmę umowom z towarzystwami ubezpieczeniowymi PZU i Warta, mają Państwo możliwość dokonania bezgotówkowej naprawy autobusu. Jest to szybkie i wygodne dla Państwa rozwiązanie. Po naszej stronie leży przygotowanie kosztorysu oraz pełnej dokumentacji dla ubezpieczyciela, oględziny, zamówienie części, naprawa i płatności. Po zgłoszeniu szkody gromadzona i analizowana jest pełna dokumentacja pozwalająca na zajęcie stanowiska. Likwidator występuje o odpowiednią dokumentację do organów lub instytucji prowadzących postępowanie. Gwarantujemy, że nasz serwis szybko i kompleksowo przeprowadzi naprawę powypadkową autokaru.

Dlaczego warto współpracować z Bus-Service?

Warsztaty partnerskie, po uzyskaniu informacji, że naprawy zostaną przeprowadzone z polisy współpracującego towarzystwa ubezpieczeniowego, mogą natychmiast przeprowadzić ocenę uszkodzeń pojazdu. Wyniki inspekcji, kalkulacja kosztów naprawy oraz zdjęcia przedstawiające uszkodzone elementy przesyłane zostają drogą elektroniczną do centrum likwidacji szkód. Jest to rozwiązanie w znaczny sposób przyspieszające proces likwidacji szkody – nawet o kilkanaście godzin. Warsztaty partnerskie zwykle nie zgłaszają sporów odnośnie sposobu bądź kosztów naprawy, a zgłoszenie sporu zwykle wiąże się z dwukrotną wizytą rzeczoznawcy w celu przeprowadzenia ponownych oględzin pojazdu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty bezgotówkowej naprawy autobusów. Więcej o procedurach dowiecie się Państwo pod adresami PZU i Warty.