Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
joomla extensions
mycie autokaru

Doskonały serwis

Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.

więcej
podróż autokarem w ładnej okolicy

Sprzedaż autobusów

Bus-centrum to autoryzowany partner EvoBus. Dokonujemy jednych z największych transferów autobusów tej marki do naszego kraju, min. w ramach Euro2012.

więcej
silnik autokaru

Części zamienne

W bieżącej sprzedaży oferujemy Państwu około 3. tysięcy części zamiennych do autokarów marki Setra i MercedesBenz. Możecie Państwo liczyć również na fachową pomoc naszych doradców.

 więcej

Sprzedaż i naprawa autobusów – Opole i Olsztyn


Realizacja usług związanych z przewozem osób to zawsze wymagające i odpowiedzialne zadanie. Współpraca z serwisem autokarów Bus-Service oznacza jednak pewność, że w razie potrzeby mogą Państwo uzyskać szybką i niezwykle fachową pomoc – zawsze i wszędzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży oraz naprawy autobusów.


Wszechstronne usługi na najwyższym poziomie


Prowadzimy sprzedaż autobusów nowych i używanych marki SETRA oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny SETRA i Mercedes-Benz. Wykonujemy również naprawy autobusów innych marek i samochodów ciężarowych. Zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Udaje nam się to dzięki ciągłemu rozwojowi stacji obsługi oraz przez ustawiczne szkolenia pracowników w ramach systemu szkoleniowego EvoBus. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i pogłębianie wiedzy z zakresu mechaniki autobusowej jest kluczem do świadczenia najwyższej jakości usług w naszym serwisie autokarów.


Nowoczesny serwis autobusów w Opolu i Olsztynie


Nowoczesna baza serwisowa zlokalizowana jest w Opolu. Składa się z części recepcyjno-biurowej, w której prowadzona jest obsługa klientów serwisu, sprzedaż autokarów i części zamiennych oraz hali obsługowo-naprawczej z siedmioma dobrze wyposażonymi stanowiskami diagnostyczno-naprawczymi. Naprawy i przeglądy techniczne autobusów mogą Państwo wykonywać również w naszej filii zlokalizowanej w Olsztynie. Ponadto prowadzimy serwis klimatyzacji autobusowej oraz profesjonalną, dużą lakiernię autobusową. Zajmujemy się kompleksową naprawą powypadkową autokarów pod kątem mechanicznym, blacharskim i lakierniczym.


Precyzja i profesjonalizm – naprawy i części zamienne SETRA, Mercedes


Dzięki wspomnianym wcześniej szkoleniom, które przechodzą nasi pracownicy, możemy poznać „od kuchni” najnowocześniejsze procesy technologiczne wykorzystywane podczas produkcji autokarów. Sprawia to, że wykonując naprawy autobusów, możemy sprostać wszystkim, nawet najcięższym wyzwaniom. Wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia i interfejsy diagnostyczne, dzięki którym precyzyjnie określamy powód usterki i bezzwłocznie usuwamy go. Tyczy się to zarówno starszych, jak i najnowszych autobusów. Prowadzimy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy autobusów na najwyższym poziomie, wykorzystując oryginalne części SETRA, Mercedes i innych marek. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Bus-Service. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819