Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Części do autokarów – zamówienia

zamów części lub zadaj pytanie

Prosimy o skorzystanie z poniższego formularza, jeśli pragną Państwo zamówić części do autokarów lub zadać pytanie związane z naszą ofertą. Dysponujemy dużym zapleczem części do autokarów, głównie marek SETRA i Mercedes-Benz, a na Państwa zamówienie jesteśmy w stanie sprowadzić niemal dowolną część w ciągu 24 godzin. Wieloletnia działalność Bus-Service Euromaster w branży serwisowej zaowocowała nawiązaniem kontaktów z wieloma producentami i dostawcami części autobusowych. Gwarantujemy, że nikt inny w Polsce nie dostarczy Państwu w tak krótkim czasie części do autokarów!

Imię i nazwisko
Adres e-mail
Temat
Numer telefonu
Wiadomość
Wyślij do mnie kopię tej wiadomości