Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Autobusy – części zamienne


Oferta Bus-Service to nie tylko profesjonalny serwis autokarów. Dysponujemy również niezwykle szerokim wyborem części autobusowych. Dzięki pojemnemu magazynowi, mieszczącemu około 3 tysiące komponentów, jesteśmy w stanie szybko i sprawnie naprawiać pozostawione u nas autobusy. Części zamienne w naszym magazynie to przede wszystkim komponenty marek SETRA i Mercedes-Benz. Niedostępne od ręki podzespoły w znacznej większości jesteśmy zaś w stanie zamówić, tak by już po 24h znalazły się w naszym warsztacie, umożliwiając dalsze wykonywanie naprawy autobusów.


SETRA i Mercedes-Benz – oryginalne części autobusowe


Nasz magazyn i sklep z częściami zamiennymi do autobusów w Opolu dysponuje najszerszym wyborem komponentów do autobusów SETRA i Mercedes-Benz w Polsce oraz najszybszą obsługą. Umożliwiamy Państwu składanie zamówień na dowolne części SETRA lub Mercedes, a większość z nich realizowana jest w czasie krótszym niż 24 godziny. Ponadto oferujemy wysokiej klasy części autobusowe marki LINNIG-KENDRION. Udostępniamy wygodne formy składania zamówień – osobiście, telefonicznie i za pośrednictwem internetu.


Nie ma dla nas zadań nie do wykonania i części do autokarów nie do zdobycia. Znajdziemy dowolną szybę czy lustro SETRA, zamówimy dla Państwa odpowiedni zawór i wiele innych produktów. Niezależnie od tego, czy jest Państwu potrzebne sprzęgło, koło zamachowe, retarder, skrzynia, czy dowolny inny produkt, pomożemy w jego zdobyciu. Dzięki długoletniej współpracy z marką możemy zaoferować tanie części SETRA (po maksymalnie korzystnych cenach). Ponadto prowadzimy serwis blacharski autobusów, realizujemy naprawy lakiernicze i mechaniczne oraz dokonujemy kompleksowych przeglądów pojazdów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

 

czesci

Kontakt z nami możliwy jest pod numerami telefonów:

Wojciech Lenart 77 54 948 11 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;  Godziny otwarcia:
Grzegorz Kiwus: 77 54 948 13 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ;skype: Bus-Service pon.- pt.:  8.00 - 20.00
Tel. komórkowy: 663 761 617   sob.:         8.00 - 14.00