Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis lakierniczy autobusów

Częścią warsztatu Bus-Service jest duża lakiernia autobusowa, w której wykonujemy profesjonalne naprawy lakiernicze autobusów wszystkich marek. Niezależnie od tego, czy potrzebna Państwu drobna korekta koloru, czy całkowita zmiana wyglądu karoserii, jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace z maksymalną skutecznością i rzetelnością. Doświadczeni pracownicy naszego serwisu lakierniczego autobusów mają ogromną wprawę w realizacji różnego typu zadań. Zajmujemy się zarówno malowaniem poszczególnych elementów nadwozia, jak i całościowymi pracami lakierniczymi.


Lakiernia autokarów, serwis lakierniczy: SETRA, Mercedes-Benz i inne marki


Nasza lakiernia autokarów jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i przystosowana do obsługi dużych pojazdów. Oferujemy kompleksowe usługi lakiernicze, wykonując malowanie autokarów i części do autokarów SETRA, Mercedes-Benz i innych marek. Usługi lakierni stanowią uzupełnienie działalności naszego serwisu blacharskiego autobusów. Dzięki doświadczeniu pracowników i szerokim dostępie do lakierów każda naprawa blacharska i lakiernicza w naszym wykonaniu sprawi, że pojazd będzie wyglądał jak nowy, a jego poszczególne elementy nie będą odróżniać się od seryjnych.


Realizujemy nie tylko naprawy lakiernicze autobusów związane z kolizjami, wypadkami i uszkodzeniem nadwozia, ale też kompleksowe prace z zakresu przemalowywania i rebrandingu pojazdów. Na Państwa życzenie możemy wykonać też inne zaawansowane prace lakiernicze, które dzięki naszemu doświadczeniu wykonywane są z najwyższą precyzją. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Przeglądy techniczne autobusów

Wykonujemy kompleksowe przeglądy techniczne autobusów, w ramach których dokładnie sprawdzamy stan pojazdu. Kontrolujemy wszystkie układy opowiadające za bezpieczeństwo i komfort podróży. Nasz serwis autokarów wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, dzięki którym weryfikacja stanu poszczególnych podzespołów nie zajmuje dużo czasu. W przypadku wystąpienia poważnych uszkodzeń lub mocnego zużycia części eksploatacyjnych, naprawy również mogą zostać przeprowadzone w Bus Service.

Zadzwoń do nas i umów się na przegląd techniczny autobusu! Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania.

Naprawy blacharskie autobusów

Bus-Service prowadzi profesjonalne naprawy blacharskie autobusów. Wykonujemy kompleksowe rekonstrukcje kratownicy, odtwarzamy uszkodzone elementy poszycia, a także wstawiamy nowe części w przypadku, gdy dany element jest niezdatny do naprawy. Niezależnie od tego, czy naprawiamy nadwozie, czy kluczowe elementy konstrukcyjne opowiadające za bezpieczeństwo podróży, nasz serwis blacharski dokłada wszelkich starań, aby naprawy powypadkowe autokarów zostały przeprowadzone zgodnie „ze sztuką”, czyli rzetelnie, fachowo, z ogromną dbałością o detale.


Profesjonalny serwis blacharski SETRA, Mercedes-Benz


Nasz serwis blacharski autobusów wyróżnia się przede wszystkim wysokim poziomem świadczonych usług. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość działań, a także na szybkie i dokładne przeprowadzanie wszystkich prac. Wszystkie naprawy blacharskie autobusów przeprowadzane w naszym serwisie poprzedzane są dokładną analizą szkód, dzięki czemu mogą być precyzyjnie zaplanowane i wykonane. Jako autoryzowany serwis blacharski SETRA i Mercedes-Benz mamy dostęp do pełnej dokumentacji serwisowej pojazdów. Dysponujemy też nowoczesnym sprzętem pomocnym w diagnostyce i naprawach oraz szerokim wyborem części do pojazdów wielu marek, które możemy zastosować od ręki, gdy zniszczenia nie pozwalają na skuteczną naprawę blacharską. Niedostępne w naszym obszernym magazynie części autobusowe jesteśmy zaś w stanie sprowadzić w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu prace naprawcze nie przeciągają się. Ponadto duża lakiernia autobusowa, którą dysponujemy, umożliwia przeprowadzanie kompleksowych napraw lakierniczych – szybko, profesjonalnie i rzetelnie.

Serwis klimatyzacji autobusowej

Układ klimatyzacji w znaczący sposób podnosi komfort podróży kierowcy i pasażerów. Jeśli dochodzi do sytuacji, w której klimatyzacja pracuje ze zmniejszoną wydajnością lub w czasie swej pracy wydaje niepokojące dźwięki, warto odwiedzić nasz serwis klimatyzacji autobusowej. Klimatyzacje autobusowe, w odróżnieniu od samochodowych, wykorzystywane są częściej, pracują dłużej i pod większym obciążeniem, dlatego są bardziej podatne na uszkodzenia i zużycie. Awariom układu można zapobiec, wykonując jego regularne przeglądy, najlepiej raz na 6 miesięcy. Kontrolę stanu klimatyzacji w naszym serwisie mogą Państwo wykonać m.in. przy okazji przeglądu technicznego autobusu.


Serwis: klimatyzacja – autobusy SETRA, Mercedes-Benz i inne


Podstawowy przegląd klimatyzacji w naszym serwisie autobusów obejmuje m.in. kontrolę wydajności układu, wymianę filtrów, ewentualne uzupełnienie czynnika chłodzącego i ozonowanie. Jeśli w trakcie przeglądu okaże się, że układ jest uszkodzony lub nieszczelny, nasi mechanicy przeprowadzą wszystkie niezbędne czynności serwisowe.


Nasz serwis klimatyzacji autobusowej wyposażony jest w nowoczesne urządzenia umożliwiające drobiazgową weryfikację układu.


Oferujemy Państwu:


• okresowe przeglądy klimatyzacji,
• wymianę filtrów,
• kontrolę szczelności,
• odsysanie zużytego czynnika i wytworzenie próżni,
• napełnienie układu świeżym czynnikiem chłodzącym,
• ozonowanie,
• naprawy osuszacza, kompresora, parownika.

Bezgotówkowa naprawa autobusów

Naprawa bezgotówkowa autobusów


Dzięki podpisanym przez naszą firmę umowom z towarzystwami ubezpieczeniowymi PZU i Warta, mają Państwo możliwość dokonania bezgotówkowej naprawy autobusu. Jest to szybkie i wygodne, cenione przez bardzo wielu naszych klientów rozwiązanie. Po naszej stronie leży przygotowanie kosztorysu oraz pełnej dokumentacji dla ubezpieczyciela, oględziny, zamówienie części, naprawa i płatności. Po zgłoszeniu szkody gromadzone i analizowane są wszystkie dane pozwalająca na zajęcie stanowiska. Likwidator występuje o odpowiednią dokumentację do organów lub instytucji prowadzących postępowanie. Gwarantujemy, że nasz serwis szybko i kompleksowo przeprowadzi każdą naprawę powypadkową autobusu.


Dlaczego warto skorzystać z naprawy bezgotówkowej autokarów w Bus-Service?


Jako warsztat partnerski towarzystw ubezpieczeniowych PZU i Warta po uzyskaniu informacji, że naprawy zostaną przeprowadzone z polisy współpracującego towarzystwa ubezpieczeniowego, możemy natychmiast przeprowadzić ocenę uszkodzeń pojazdu. Wyniki inspekcji, kalkulacja kosztów naprawy oraz zdjęcia przedstawiające uszkodzone elementy przesyłane zostają drogą elektroniczną do centrum likwidacji szkód. Jest to rozwiązanie w znaczny sposób przyspieszające proces likwidacji szkody – nawet o kilkanaście godzin. Dlatego właśnie naprawa bezgotówkowa autokarów ma tak wiele zalet. Zwykle nie występują spory związane ze sposobem bądź kosztami naprawy dzięki czemu cały proces przebiega niezwykle sprawnie. W przypadku zgłoszenia wątpliwości do oceny stanu pojazdu konieczna jest wizyta rzeczoznawcy w celu przeprowadzenia jego oględzin.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naprawy bezgotówkowej autobusów. Więcej o procedurach dowiecie się Państwo w swoim towarzystwie ubezpieczeniowym.

Szybki kontakt

 

 

Bus - Service Sp. z o.o.

Adres:            ul. Działkowa 6

                      45-144 Opole 

Sekretariat.:  +48 (077) 5494890; 

Części:          +48(077) 5494811663 761 617            

BOK:            +48(077) 5494818(077) 5494819