Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.
Smaller Default Larger

Naprawa autobusów – Opole i Olsztyn

Przewożą Państwo ludzi autokarami dniem i nocą, przez miasta i wioski, wzdłuż i wszerz Europy. Dobrze jest wiedzieć, że jest ktoś, kto zawsze i wszędzie Państwu towarzyszy i w razie potrzeby służy szybką pomocą z fachowością na najwyższym europejskim poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży oraz naprawy autobusów.

01Prowadzimy sprzedaż autobusów nowych i używanych marki SETRA oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny SETRA, Mercedes-Benz. Oferujemy również naprawy autobusów innych marek i samochodów ciężarowych. Zapewniamy naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Realizujemy to z jednej strony przez rozwój naszej stacji obsługi, a z drugiej strony przez ustawiczne szkolenia naszych pracowników w ramach systemu szkoleniowego EvoBus. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i pogłębianie wiedzy z zakresu mechaniki autobusowej jest kluczem do świadczenia najwyższej jakości usług w naszym serwisie autokarów.

02Nowoczesna baza serwisowa zlokalizowana jest w Opolu. Składa się z części recepcyjno-biurowej, w której prowadzona jest obsługa klientów serwisu, sprzedaż autokarów i części zamiennych oraz hali obsługowo-naprawczej z siedmioma dobrze wyposażonymi stanowiskami diagnostyczno-naprawczymi. Naprawy i przeglądy techniczne autobusów mogą Państwo wykonywać również w naszej filii zlokalizowanej w Olsztynie. Ponadto prowadzimy naprawy ogumienia, serwis klimatyzacji autobusowych oraz profesjonalną, dużą lakiernię. Zajmujemy się kompleksową naprawą powypadkową autokarów pod kątem mechanicznym, blacharskim i lakierniczym.

03Nie bez powodu wspomnieliśmy wcześniej o nieustannym podnoszeniu kwalifikacji pracowników Bus-Service. Poznając „od kuchni” najnowocześniejsze procesy technologiczne wykorzystywane podczas produkcji autokarów, możemy sprostać wszystkim, nawet najcięższym wyzwaniom. Wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia i interfejsy diagnostyczne, dzięki którym precyzyjnie określamy powód usterki i bezzwłocznie usuwamy go. Tyczy się to zarówno starszych, jak i najnowszych autobusów. Prowadzimy gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy autobusów na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Bus-Service. Gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.