Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Sprzedaż autobusów Mercedes-Benz oraz SETRA

Oferujemy sprzedaż autobusów Mercedes-Benz i SETRA. Pojazdy tych marek wyróżniają niezawodność, duży komfort i nowoczesne wyposażenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!


Komfortowe autokary na sprzedaż – szeroki wybór i fachowa obsługa


Proponujemy różnorodne autobusy na sprzedaż – od modeli idealnych do transportu zbiorowego i krótkodystansowego (międzymiastowego) przewozu osób, aż po komfortowe autokary klasy premium, które idealnie się sprawdzą podczas podróży długodystansowych. Nowoczesne komponenty i podnoszące komfort rozwiązania w połączeniu z przystępnymi cenami sprawia, że autobusy SETRA oraz Mercedes-Benz cieszą się ogromnym uznaniem na całym świecie. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi na rzetelne doradztwo w sprawie wyboru pojazdu odpowiedniego do konkretnych potrzeb.


Ponadto zapewniamy personalizację wielu rozwiązań – począwszy od komponentów technicznych, przez wybór układu siedzeń, aż po decyzję o dodatkowym wyposażeniu wpływającym na wygodę kierowcy i pasażerów. Jednocześnie prowadzony przez nas serwis autobusów sprawia, że proponujemy kompleksową obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionych pojazdów. Prowadzimy też sprzedaż części do autobusów wielu marek. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Prowadzimy sprzedaż autobusów Setra w trzech różnych segmentach:

(kliknij na obrazek)

 
autokar Setra TopClass
 
autokar Setra ComfortClass
 autokar Setra MultiClass
 TopClass ComfortClass MultiClass


Współpraca


Prowadzimy sprzedaż autokarów znanych i cenionych marek. Podczas transakcji oferujemy profesjonalną pomoc i doradztwo w wyborze odpowiedniego modelu. Zapraszamy do kontaktu!

Dominik Mokrzycki

ul. Działkowa 6, 45-144 Opole 

tel. 00 48 77 5494825

fax 00 48 77 5459825

    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dominik Mokrzycki