Oferujemy Państwu sprzedaż autobusów marki Setra w trzech segmentach: TopClass, ComfortClass oraz MultiClass.
Setra to najnowocześniejsza technologia, bezkonkurencyjny standard komfortu i designu, połączone zawsze w indywidualnie dobrany pakiet.
Nasi fachowcy to najlepsi serwisanci w branży. Dzięki licznym szkoleniom oraz ciągłej praktyce nasza kadra znajdzie rozwiązanie dla wszelkich problemów technicznych związanych z naprawą i obsługą autokarów marki Setra i MercedesBenz.
Bus-Service to synonim doskonałej obsługi w najlepszym wydaniu. Jesteśmy autoryzowanym serwisem OmniPlus dla autobusów Setra i MercedesBenz.
Proponujemy Państwu sprzedaż części zamiennych dla serwisowanych przez nas autobusów oraz ekspresową wysyłkę zakupionych produktów.
Bus-Service, to także jedyny przedstawiciel w Polsce produktów firmy Linnig - Kendrion dla pojazdów użytkowych.

Serwis lakierniczy autobusów

Częścią warsztatu Bus-Service jest duża lakiernia autobusowa, w której wykonujemy profesjonalne naprawy lakiernicze autobusów wszystkich marek. Niezależnie od tego, czy potrzebna Państwu drobna korekta koloru, czy całkowita zmiana wyglądu karoserii, jesteśmy w stanie wykonać wszystkie prace z maksymalną skutecznością i rzetelnością. Doświadczeni pracownicy naszego serwisu lakierniczego autobusów mają ogromną wprawę w realizacji różnego typu zadań. Zajmujemy się zarówno malowaniem poszczególnych elementów nadwozia, jak i całościowymi pracami lakierniczymi.


Lakiernia autokarów, serwis lakierniczy: SETRA, Mercedes-Benz i inne marki


Nasza lakiernia autokarów jest wyposażona w nowoczesny sprzęt i przystosowana do obsługi dużych pojazdów. Oferujemy kompleksowe usługi lakiernicze, wykonując malowanie autokarów i części do autokarów SETRA, Mercedes-Benz i innych marek. Usługi lakierni stanowią uzupełnienie działalności naszego serwisu blacharskiego autobusów. Dzięki doświadczeniu pracowników i szerokim dostępie do lakierów każda naprawa blacharska i lakiernicza w naszym wykonaniu sprawi, że pojazd będzie wyglądał jak nowy, a jego poszczególne elementy nie będą odróżniać się od seryjnych.


Realizujemy nie tylko naprawy lakiernicze autobusów związane z kolizjami, wypadkami i uszkodzeniem nadwozia, ale też kompleksowe prace z zakresu przemalowywania i rebrandingu pojazdów. Na Państwa życzenie możemy wykonać też inne zaawansowane prace lakiernicze, które dzięki naszemu doświadczeniu wykonywane są z najwyższą precyzją. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

Przeglądy techniczne autobusów

Wykonujemy kompleksowe przeglądy techniczne autobusów, w ramach których dokładnie sprawdzamy stan pojazdu. Kontrolujemy wszystkie układy opowiadające za bezpieczeństwo i komfort podróży. Nasz serwis autokarów wyposażony jest w nowoczesne urządzenia diagnostyczne, dzięki którym weryfikacja stanu poszczególnych podzespołów nie zajmuje dużo czasu. W przypadku wystąpienia poważnych uszkodzeń lub mocnego zużycia części eksploatacyjnych, naprawy również mogą zostać przeprowadzone w Bus Service.

Zadzwoń do nas i umów się na przegląd techniczny autobusu! Gwarantujemy krótkie terminy oczekiwania.

Serwis klimatyzacji autobusowej

Układ klimatyzacji w znaczący sposób podnosi komfort podróży kierowcy i pasażerów. Jeśli dochodzi do sytuacji, w której klimatyzacja pracuje ze zmniejszoną wydajnością lub w czasie swej pracy wydaje niepokojące dźwięki, warto odwiedzić nasz serwis klimatyzacji autobusowej. Klimatyzacje autobusowe, w odróżnieniu od samochodowych, wykorzystywane są częściej, pracują dłużej i pod większym obciążeniem, dlatego są bardziej podatne na uszkodzenia i zużycie. Awariom układu można zapobiec, wykonując jego regularne przeglądy, najlepiej raz na 6 miesięcy. Kontrolę stanu klimatyzacji w naszym serwisie mogą Państwo wykonać m.in. przy okazji przeglądu technicznego autobusu.


Serwis: klimatyzacja – autobusy SETRA, Mercedes-Benz i inne


Podstawowy przegląd klimatyzacji w naszym serwisie autobusów obejmuje m.in. kontrolę wydajności układu, wymianę filtrów, ewentualne uzupełnienie czynnika chłodzącego i ozonowanie. Jeśli w trakcie przeglądu okaże się, że układ jest uszkodzony lub nieszczelny, nasi mechanicy przeprowadzą wszystkie niezbędne czynności serwisowe.


Nasz serwis klimatyzacji autobusowej wyposażony jest w nowoczesne urządzenia umożliwiające drobiazgową weryfikację układu.


Oferujemy Państwu:


• okresowe przeglądy klimatyzacji,
• wymianę filtrów,
• kontrolę szczelności,
• odsysanie zużytego czynnika i wytworzenie próżni,
• napełnienie układu świeżym czynnikiem chłodzącym,
• ozonowanie,
• naprawy osuszacza, kompresora, parownika.

Naprawy blacharskie autobusów

Bus-Service prowadzi profesjonalne naprawy blacharskie autobusów. Wykonujemy kompleksowe rekonstrukcje kratownicy, odtwarzamy uszkodzone elementy poszycia, a także wstawiamy nowe części w przypadku, gdy dany element jest niezdatny do naprawy. Niezależnie od tego, czy naprawiamy nadwozie, czy kluczowe elementy konstrukcyjne opowiadające za bezpieczeństwo podróży, nasz serwis blacharski dokłada wszelkich starań, aby naprawy powypadkowe autokarów zostały przeprowadzone zgodnie „ze sztuką”, czyli rzetelnie, fachowo, z ogromną dbałością o detale.


Profesjonalny serwis blacharski SETRA, Mercedes-Benz


Nasz serwis blacharski autobusów wyróżnia się przede wszystkim wysokim poziomem świadczonych usług. Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość działań, a także na szybkie i dokładne przeprowadzanie wszystkich prac. Wszystkie naprawy blacharskie autobusów przeprowadzane w naszym serwisie poprzedzane są dokładną analizą szkód, dzięki czemu mogą być precyzyjnie zaplanowane i wykonane. Jako autoryzowany serwis blacharski SETRA i Mercedes-Benz mamy dostęp do pełnej dokumentacji serwisowej pojazdów. Dysponujemy też nowoczesnym sprzętem pomocnym w diagnostyce i naprawach oraz szerokim wyborem części do pojazdów wielu marek, które możemy zastosować od ręki, gdy zniszczenia nie pozwalają na skuteczną naprawę blacharską. Niedostępne w naszym obszernym magazynie części autobusowe jesteśmy zaś w stanie sprowadzić w bardzo krótkim czasie, dzięki czemu prace naprawcze nie przeciągają się. Ponadto duża lakiernia autobusowa, którą dysponujemy, umożliwia przeprowadzanie kompleksowych napraw lakierniczych – szybko, profesjonalnie i rzetelnie.

Bezgotówkowa naprawa autobusów

Naprawa bezgotówkowa autobusów


Dzięki podpisanym przez naszą firmę umowom z towarzystwami ubezpieczeniowymi PZU i Warta, mają Państwo możliwość dokonania bezgotówkowej naprawy autobusu. Jest to szybkie i wygodne, cenione przez bardzo wielu naszych klientów rozwiązanie. Po naszej stronie leży przygotowanie kosztorysu oraz pełnej dokumentacji dla ubezpieczyciela, oględziny, zamówienie części, naprawa i płatności. Po zgłoszeniu szkody gromadzone i analizowane są wszystkie dane pozwalająca na zajęcie stanowiska. Likwidator występuje o odpowiednią dokumentację do organów lub instytucji prowadzących postępowanie. Gwarantujemy, że nasz serwis szybko i kompleksowo przeprowadzi każdą naprawę powypadkową autobusu.


Dlaczego warto skorzystać z naprawy bezgotówkowej autokarów w Bus-Service?


Jako warsztat partnerski towarzystw ubezpieczeniowych PZU i Warta po uzyskaniu informacji, że naprawy zostaną przeprowadzone z polisy współpracującego towarzystwa ubezpieczeniowego, możemy natychmiast przeprowadzić ocenę uszkodzeń pojazdu. Wyniki inspekcji, kalkulacja kosztów naprawy oraz zdjęcia przedstawiające uszkodzone elementy przesyłane zostają drogą elektroniczną do centrum likwidacji szkód. Jest to rozwiązanie w znaczny sposób przyspieszające proces likwidacji szkody – nawet o kilkanaście godzin. Dlatego właśnie naprawa bezgotówkowa autokarów ma tak wiele zalet. Zwykle nie występują spory związane ze sposobem bądź kosztami naprawy dzięki czemu cały proces przebiega niezwykle sprawnie. W przypadku zgłoszenia wątpliwości do oceny stanu pojazdu konieczna jest wizyta rzeczoznawcy w celu przeprowadzenia jego oględzin.


Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naprawy bezgotówkowej autobusów. Więcej o procedurach dowiecie się Państwo w swoim towarzystwie ubezpieczeniowym.

Serwis opon i lekkiej mechaniki

 euromaster bus service

 

 

Serwis opon i mechaniki lekkiej

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do nowo otwartego serwisu ogumienia oraz lekkiej mechaniki ”Bus-Service EUROMASTER”, który znajduje się w Opolu przy ulicy Marii Rodziewiczówny 1 (baza PKS Opole)

Z naszych usług mogą również skorzystać właściciele samochodów osobowych i dostawczych. Prowadzimy serwis opon i mechaniki lekkiej „Bus Service Euromaster” - w naszej ofercie znajdziecie państwo pełen zakres usług począwszy od sprzedaży felg i opon, poprzez ich wymianę - zarówno w samochodach osobowych jak i ciężarowych, sezonową przechowalnię kół, serwis klimatyzacji, lekką mechanikę (zawieszenie, hamulce, układ kierowniczy) czy wymianę i naprawę szyb.

                                                                                 


 

Każdy klient, który przyjdzie do nas z kuponem rabatowym otrzyma 10% RABATU na wszystkie usługi w serwisie.

Dla klientów, którzy posiadają kartę stałego klienta GRUPY SINDBAD rabat wynosi 15%.

 


 

W naszym serwisie zadbamy o:

ikona opona
Opony

 

 
ikona wykrzyknik
 Hamulce 

 

ikona olej

Oleje

Proponujemy Państwu fachowy dobór opon uwzględniający zalecenia producentów w zakresie rozmiaru, indeksu prędkości i nośności opon oraz sposobu użytkowania pojazdu. Szeroka oferta umożliwia dobór modelu opon odpowiedniego do potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów – oferujemy opony premium, ze średniej półki cenowej i warianty budżetowe. Zapewniamy profesjonalny montaż opon i kół, a także ich składowanie w optymalnych warunkach – hotel dla opon!

 

 

Hamulce są jednym z najważniejszych układów we wszystkich pojazdach mechanicznych. Od ich stanu zależy zdrowie kierowcy, pasażerów i innych użytkowników dróg. We wszystkich pojazdach układy hamulcowe muszą zachowywać stuprocentową sprawność bez względu na panujące warunki. Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do sprawdzenia grubości tarcz i klocków hamulcowych – dokładnie sprawdzamy stan całego układu, uwzględniając przy tym hamulec postojowy, stan płynu hamulcowego i kondycję przewodów hamulcowych.

 

  

Regularne wymiany oleju przedłużają żywotność silnika. W warsztatach „Bus-Service Euromaster” trzymamy się zasady, która mówi, by wymianie oleju zawsze towarzyszyła wymiana filtra. Kombinacja „nowy olej – stary filtr” jest bardzo niebezpieczna do silnika i może się zakończyć kosztownymi w naprawie usterkami. W naszej ofercie znajdą Państwo oleje mineralne, syntetyczne i półsyntetyczne wiodących producentów. Nasi pracownicy z pewnością zaproponują Państwu wysokiej jakości, a jednocześnie korzystny cenowo olej.

ikona śnieżka

Klimatyzacja

 

ikona zawieszenie

Zawieszenie

 

ikona felga

Felgi

Sprawny układ klimatyzacji zapewnia kierowcy i pasażerom odpowiedni komfort podróży oraz czyste powietrze, szczególnie istotne przy przewożeniu dzieci. Na serwis klimatyzacji składa się: diagnostyka układu, uzupełnianie czynnika chłodzącego, czyszczenie układu klimatyzacji i wymiana filtrów kabinowych. Dobrze serwisowana klimatyzacja filtruje zanieczyszczenia znajdujące się wewnątrz pojazdu i zmniejsza wilgotność powietrza, podnosząc tym samym komfort jazdy. Zgodnie z badaniami niemieckiego automobilklubu ADAC, optymalna temperatura w pojeździe powinna wynosić od 20 do 22°C.

  

Poluzowane sworznie, tłukące łączniki stabilizatora lub spękane tuleje wahaczy? To nie może mieć miejsca! Niesprawne zawieszenie zagraża bezpieczeństwu wszystkich osób znajdujących się w pojeździe, jak i pozostałych uczestników ruchu drogowego. Samochód z uszkodzonym zawieszeniem zachowuje się na drodze nieprzewidywalnie i „nie słucha” się kierowcy tak, jak powinien. Stwarza to ogromne zagrożenie w sytuacjach awaryjnych, gdy na przykład trzeba ominąć przeszkodę. Poza tym, jeden niesprawny element zawieszenia stopniowo degraduje stan kolejnego podzespołu – od wybitego amortyzatora, aż po krzywo „ścięte” opony. W serwisach Euromaster wymienimy zużyte części i dopilnujemy, by zawieszenie każdego pojazdu było w pełni sprawne.


 

 

W ofercie Bus-Service Euromaster znajdą Państwo szeroki wybór felg do samochodów osobowych, dostawczych pojazdów ciężarowych i naczep. Doradzamy, który wariant najlepiej sprawdzi się w danym pojeździe, jak dbać o felgi i na co zwracać uwagę podczas codziennej eksploatacji. Felgi nie mają łatwego życia… Polskie drogi bywają wyboiste i dziurawe, przez co łatwo o uszkodzenie felgi. W naszym serwisie zajmujemy się prostowaniem skrzywionych felg aluminiowych i stalowych. Możliwość naprawy oceniamy wyłącznie w momencie dostarczenia do nas felgi, ponieważ niektóre uszkodzenia są niemożliwe do naprawy lub po prostu niebezpieczne.

ikona akumulator

Akumulatory

 

ikona akcesoria

Akcesoria

 

 ikona plaster na szybie
Szyby

Rodzaj akumulatora, jego pojemność i prąd rozruchowy powinny być precyzyjnie dobrane do danego pojazdu. Zbyt mały akumulator nie sprosta zaspokojeniu potrzeb wszystkich urządzeń elektrycznych w pojeździe, a zbyt duży model będzie notorycznie niedoładowany. W serwisie Bus-Service Euromaster możesz liczyć na fachową obsługę w zakresie doboru odpowiedniego akumulatora. Oferujemy akumulatory kwasowo-ołowiowe, akumulatory żelowe, oraz akumulatory AGM. Proponujemy też kontrolę sprawności akumulatora i jeśli zajdzie taka potrzeba doładowanie go.

 

Wysokiej jakości akcesoria samochodowe ułatwiają podróż i podnoszą jej komfort. W serwisach Bus-Service Euromaster znajdziesz zarówno dodatkowe gadżety, jak i podstawowe płyny eksploatacyjne, żarówki czy wycieraczki. Mamy również kosmetyki samochodowe oraz skrobaczki do szyb. Kierowco! Pamiętaj, że wybierając się poza granice Polski powinieneś sprawdzić, jakie są wymogi bezpieczeństwa w poszczególnych krajach odnośnie wyposażenia apteczki czy umiejscowienia gaśnicy. W naszym serwisie bez problemów dostaniesz odpowiednią apteczkę.

 

Jazda z uszkodzoną szybą jest w Polsce zabroniona. Aby uniknąć mandatu, odebrania dowodu rejestracyjnego i powiększającego się uszkodzenia, możesz odwiedzić nasz serwis. Drobne pęknięcia i rysy na szybach, w tym na szybie czołowej, bez problemów można usnąć. Poprawnie naprawiona szyba zachowuje wytrzymałość bliską oryginalnej. Naprawie podlegają ubytki o średnicy nie większej niż 20mm, oddalone od krawędzi lub uszczelek. Naprawa szyby jest zdecydowanie niższym wydatkiem niż jej wymiana. Oczywiście, jeśli zajdzie taka potrzeba, szybę możemy wymienić na nową.